TOP
Blog

Nowy KONKURS dla fanów mojej strony

Kochani, mam dla Was kolejny konkurs!

Tym razem do wygrania jest egzemplarz książki Emily Craig „Tajemnice wydarte zmarłym”, wydanej przez wydawnictwo Znak literanova. Recenzja tej książki jest tutaj: http://sprawykryminalne.pl/2019/03/03/recenzja-emily-craig-tajemnice-wydarte-zmarlym/

Zapraszam oczywiście KAŻDEGO z Was, w tym także tych, którym nie udało się ostatnim razem.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Temat pozostaje na razie ten sam: wystarczy TU POD SPODEM w komentarzu odpowiedzieć krótko (w 4 do 5 zdań) na pytanie „Dlaczego lubię czytać stronę sprawykryminalne.pl”?

Wygrają dwie osoby, które napiszą o tym w najciekawszy sposób!

Konkurs trwa od dziś do niedzieli 10 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 marca.

Życzę Wam udanej zabawy!

PS. Jutro zaczynam pracę na nowym tekstem – na pewno ukaże się jeszcze w marcu 🙂

«

»

9 COMMENTS
 • Tomek
  5 miesięcy ago

  Stronę sprawykryminalne.pl odwiedzam od samego początku jej istnienia. Ciągle ją odświeżam żeby tylko sprawdzić czy pojawił się jakiś nowy artykuł, a gdy już się pojawi to czekam na wieczór.
  Wtedy siadam w fotelu i czytam, przewijam pasek strony i już widzę że powoli się skończy… a na następny wpis będę musiał zaczekać kilka dni, czasem tydzień, miesiąc…

  Przychodzi jednak ten dzień kiedy znowu zasiądę wieczorem w fotelu…

 • Natalia
  5 miesięcy ago

  Życzę Wszystkim powodzenia! :-)) i czekam na kolejny artykuł.

 • Agnieszka
  4 miesiące ago

  Trafiłam na tę stronę przypadkiem i tak mnie wciągnęła ,że przeczytałam wszystkie artykuły w jeden wieczór! Cieszę się, że wszystkie historie nie są powieleniem historii z innych stron. Są oryginalne i prawie zawsze mają niespodziewane zakończenie. Czekam na kolejne historie z niecierpliwoscią. Pozdrawiam serdecznie autorkę

 • Kasia
  4 miesiące ago

  Świetnie napisane artykuły. Niesamowita łatwość narracji, dzięki czemu opisy są klarowne i ciekawe. Dobrze dobrane tematy bez powielania tych samych historii. Rzetelne informacje, trudno znaleźć więcej w innych źródłach.
  Brawo, czekam na więcej.

 • Eliza
  4 miesiące ago

  Na ten blog trafiłam zupełnie przypadkiem….i już zostałam! Uwielbiam czytać o kryminalnych sprawach a o tych przedstawionych na blogu nigdy wcześniej nie słyszałam. Cieszę się, że nie są tu opisywane „popularne ” sprawy,lecz mniej znane. Opisywane one są w bardzo rzetelny sposób,aż chce się je czytać. W jeden dzień prześledziłam już wszystkie sprawy z tego bloga. O czymś to musi świadczyć.. 🙂 pozdrawiam autorkę i czekam na kolejne części.

 • Paula
  4 miesiące ago

  Zainteresowalam sie juz dosc dawno rozwiazanymi jak i nierozwiazanymi sprawami kryminalnymi głównym powodem jest moje zainteresowanie się profilowaniem krymianlnym i dążenie do poznania celów oraz tego co kierowało przestępcami w czasie popełniania zbrodni. Twojego bloga czytam od niedawna, jednak w tym czasie zdążyłam zapoznać się z prawie każdym Twoim wpisem. Sprawy są opisywane w bardzo rzetelny sposób, bardzo mi się podoba również sam styl Twojego opisywania zbrodni. Dodatkowo umieszczane zdjęcia ofiar, zaginionych pozwalają zachować ich osobowość(która moim zdaniem odbierana jest w trakcie publikowania zwłok zmarłych).
  Całokształt w pełni jest w stanie zadowolić każdego zaciekawionego czytelnika ponieważ uzyska 100% wiedzy zebranej o określonej zbrodni.
  Pozdrawiam.

 • Gosia
  4 miesiące ago
  AUTHOR

  Kochani,
  bardzo Wam wszystkim dziękuję za udział w kolejnym konkursie! 🙂
  Wszystkie Wasze wypowiedzi chyba wydrukuję sobie i powieszę nad biurkiem, żeby JESZCZE BARDZIEJ motywowały mnie do pracy! 🙂 🙂 🙂
  Konkurs wygrywają Tomek i Agnieszka 🙂
  Gratuluję Wam i proszę każdego z Was o kontakt ze mną w celu sfinalizowania sprawy
  Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie – i przypominam, że jeszcze w marcu ukaże się kolejny tekst, nad którym właśnie dziś zaczęłam pracę!

 • Natalia
  4 miesiące ago

  Kochana, kiedy nowy artykuł? 😀

  • Gosia
   4 miesiące ago
   AUTHOR

   Robi się 😉 Miał być w marcu i będzie w marcu 🙂

what do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: