TOP
Blog

Konkurs dla fanów mojej strony!

Hej, kochani, mam dla Was konkurs! 🙂

Do wygrania nowość na rynku  książka „Drapieżnik. Prawdziwa historia najbardziej nieuchwytnego mordercy XXI wieku” Maureen Callahan, wydana przez wydawnictwo „Znak”: https://znak.wydawnictwoznak.pl/drapieznik

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

 • pomyśl, który tekst ze strony sprawykryminalne.pl najbardziej lubisz i dlaczego

 • POD TEKSTEM, KTÓRY NAJBARDZIEJ LUBISZ, wstaw komentarz: w komentarzu napisz, dlaczego najbardziej lubisz ten właśnie tekst (czy chodzi o to, w jaki sposób ta konkretna sprawa została opisana, może sama przedstawiona historia wyjątkowo Ci się spodobała, może uważasz ją za szczególnie ważną?). Podsuwam Ci tylko kierunek myślenia, bo przecież powody mogą być jeszcze inne; napisz więc, jakie, i uzasadnij swoją odpowiedź!

UWAGA: Będę na bieżąco monitorować komentarze, ale jeśli chcesz, to napisz do mnie przez formularz kontaktowy krótkie info, że bierzesz udział w konkursie i Twój komentarz znalazł się pod tekstem … (tu podaj tytuł).

Dwie osoby, które odpowiedzą na to pytanie w najciekawszy sposób, wygrają po egzemplarzu książki Drapieżnik” Maureen Callahan.

Konkurs trwa przez tydzień, tj. od dzisiaj do czwartku 21 maja.

Udanej zabawy!

PS. Przy okazji informacja dla wszystkich z Was: wkrótce nowy tekst, tym razem sprawa z NRD, w Polsce zresztą zupełnie nieznana 🙂 Jej opisywanie daje mi teraz cały czas mnóstwo przyjemności – cieszę się, że wkrótce będę mogła się nią z Wami podzielić 🙂

Update (23.05)

Hej, dziękuje Wam za wzięcie udziału w konkursie i za Wasze wpisy! Za zwycięzców postanowiłam uznać Anę (autorkę komentarza do „Mordercy na moście…”) i Tomka (autora komentarza do „Idealnej rodziny”) – według mnie oni właśnie najlepiej uzasadnili swój wybór; zwrócili też dużą uwagę na „techniczną” stronę tworzenia tekstu, i to bardzo mi się spodobało.

Konkurs trwał do czwartku, tak więc nie mogłam brać pod uwagę osób, które dodały komentarz po terminie!

Zaraz skontaktuję się ze zwycięzcami. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim! <3

 

«

2 COMMENTS
 • Izabella
  4 miesiące ago

  Proszę o więcej. Znalazłam Twoją stronę przedwczoraj i niestety już wszystko przeczytałam. Jestem zachwycona. Świetnie piszesz.

 • Natalia
  3 tygodnie ago

  Hej! kiedy jakieś nowe posty? 🙂 mam nadzieje, że wszystko u Ciebie OK 🙂 pozdrawiam

what do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: