Ted Bundy – wkrótce premiera wyjątkowych książek!

Hej,

kochani, jeszcze przed moim najnowszy wpisem chciałabym Wam przedstawić dwie REWELACYJNIE zapowiadające się książki, których premiera będzie mieć miejsce już wkrótce, tj. 16 października 🙂

Poniżej zamieszczam ich krótkie opisy w takiej kolejności, w jakiej idealnie byłoby je przeczytać: czyli najpierw “Ostatni żywy świadek” – a dopiero potem „Rozmowy z mordercą” (aby w pełni zrozumieć przekaz tej ostatniej).

Pozdrawiam Was i zapraszam już wkrótce do lektury nowego tekstu! 🙂 🙂 🙂

 

“Ostatni żywy świadek”

Prawdziwa historia największego seryjnego mordercy w historii Teda Bundy’ego

Mistrzowski reportaż dwóch znanych i cenionych amerykańskich dziennikarzy

Ted Bundy to pierwszy amerykański seryjny morderca-celebryta i jedna z najbardziej przerażających zagadek w dziejach kryminalistyki. Był przystojnym, elokwentnym studentem prawa o chłopięcym uroku. Miał szanse na błyskotliwą karierę polityczną. Był jednak też drapieżnikiem i zboczeńcem, który zamordował i okaleczył przynajmniej trzydzieści młodych kobiet. Wiele z nich było studentkami, lecz dwie miały zaledwie dwanaście lat.

“Ted Bundy. Rozmowy z mordercą”

Największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń

Ze wstępem Roberta D. Keppela, byłego głównego śledczego.

Był sadystycznym mordercą.

Był mistrzem manipulacji.

Ofiarami jego makabrycznych zbrodni padło przynajmniej trzydzieści niewinnych młodych kobiet.

Oczekując na egzekucję na krześle elektrycznym, najbardziej osławiony seryjny morderca Ameryki w końcu zabrał głos… i zapewnił nam przerażający wgląd w swój wynaturzony umysł.

Oto spowiedź Teda Bundy’ego.

Ta książka stała się inspiracją dla najbardziej sensacyjnego serialu dokumentalnego stacji Netflix w 2019 roku.

Ted Bundy. Rozmowy z mordercą zawiera w sobie treść wywiadu przeprowadzonego z samym Tedem Bundym. Nagrania z celi śmierci trwają sto pięćdziesiąt godzin. Wywiad został przeprowadzony przed egzekucją Bundy’ego, który został stracony na krześle elektrycznym na Florydzie.

Szokujące wyznania Bundy’ego, którymi podzielił się z dziennikarzami Stephenem G. Michaudem i Hugh Aynesworthem, odkrywają przerażający i wynaturzony umysł najbardziej znanego seryjnego mordercy.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. “wracam po dłuższej przerwie” tylko po to żeby promować książkę. Prowadzenie bloga masz już gdzieś tak samo jak swoich czytelników. Szkoda.

  2. 🙂 Autorka bloga ma swoje życie i swoje sprawy, które nie zawsze da się pogodzić z działaniem w necie 🙂 , sama czekałam, ale się doczekałam 🙂 więcej szacunku, przecież robi to dla nas- czytelników 🙂

%d bloggers like this: